Články

<Zadajte popis kategórie>
1-5 z 5 výsledkov

Germicídne žiariče do škôl a predškolských zariadení

Rok 2020 sa zapísal do histórie najmä kvôli pandémii COVID-19. Počas nej sme zistili, ako dôležité je chrániť zdravie seba a svojich najbližších. Školské aj predškolské zariadenia mali výpadky a pre rodičov to bolo náročné obdobie. Je len otázkou priorít, ako budú školy a materské školy naďalej chrániť zdravie detí a svojich zamestnancov. Nepodceňujme tento aspekt a buďme pripravení na obdobia chrípok, alergií, ale aj veľké výzvy, medzi ktoré patrí svetová pandémia.

Čitať viac »

Údržba germicídnych žiaričov

Pri kúpe germicídnych žiaričov PROLUX G® je častokrát opomenutá starostlivosť, pravidelný servis ako aj údržba o samotné zariadenie. O týchto aspektoch by mal používateľov informovať predajca. Starostlivosť o germicídne žiariče je absolútne jednoduchá, čo ilustrujeme v 5 jednoduchých krokoch.

Čitať viac »

UV-C žiarenie ako účinná ochrana pred ochorením COVID-19

Názov tohto článku sa Vám môže zdať príliš odvážny alebo priveľmi marketingovo ladený, avšak vzhľadom na desiatky odborných štúdií a preukázateľný baktericídny vplyv UV-C žiarenia na SARS CoV-2 sme si povedali, že to tak ani zďaleka nie je. UV-C dezinfekcia, ktorú využívajú germicídne žiariče, je efektívnym spolubojovníkom proti COVID-19.

Čitať viac »

Účinnosť UV-C dezinfekcie na mikroorganizmy

Ničí 99,9% všetkých baktérií a vírusov! Dnes je práve táto veta veľmi populárnou marketingovou hláškou, ktorú je jednoduché vysloviť, ale ťažšie dokázať. Pozrime sa spolu na to, prečo v prípade dezinfekcie UV-C žiarením môžeme tieto výroky považovať za pravdivé.

Čitať viac »

Spoznajte UV-C technológiu

Patogény spôsobujúce rôzne choroby sú medzi nami neustále. Pandémie upozornili ľudstvo na potrebu chrániť svoje zdravie a zdravie najbližších. Existuje mnoho ochranných a preventívnych pomôcok, založených na rôznych princípoch. My sa venujeme UV-C technológii, ktorá ničí všetko živé, čiže aj patogény každého druhu. Spoznajte túto rokmi overenú technológiu aj Vy.

Čitať viac »

Kategórie

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...