O spoločnosti

PRIMIO, s. r. o. je moderná a dynamická technicko–obchodná spoločnosť, ktorá vystupuje pod obchodnou značkou PRIMIOCARE za účelom poskytovania vyššej formy starostlivosti a prevencie ochrany zdravia. Vznikla v obzvlášť náročnom období korona-krízy, kedy sme pre seba a svojich blízkych hľadali spoľahlivé riešenia, ktoré by pre nás dokázali vytvoriť zdravé a bezpečné prostredie nie len teraz, ale aj v budúcnosti.

V prvotnej fáze bolo predsavzatím spoločnosti distribuovať moderné a kvalitné germicídne žiariče a riešiť tak dezinfekciu interiérov budov systematicky a komplexne. Už od začiatku nám však bolo jasné, že obchodnú značku PRIMOCARE je potrebné odlíšiť, čo sa nám aj za relatívne krátky čas podarilo. Už po pár mesiacoch  sme sa stali autorizovaným obchodným a servisným zástupcom výrobcu germicídnych žiaričov PROLUX G®. 

Počas nášho fungovania sme sa postupne začali stretávať s rôznymi požiadavkami našich zákazníkov, no vďaka našej úzkej špecifikácií sme im len čiastočne mohli vyhovieť. Snaha maximálne vyjsť v ústrety zákazníkom nás nasmerovala k potrebe rozšírenia portfólia o ďalšie overené produkty a možnosti poskytovania služieb moderne, pokrokovo a   bezpečne. 

V tomto smere sme pre zákazníkov zaradili do nášho produktového portfólia komplexný sortiment produktov pre zvýšenie kvality vzduchu počnúc zvlhčovačmi a odvhlčovačmi vzduchu, vlhkomermi, čističkami vzduchu, vzduchovými práčkami až po aróma difuzéry, ktoré dokážu blahodárne pôsobiť na naše zmysly. Samozrejmosťou je taktiež príslušenstvo a spotrebný materiál spojený s týmito produktmi, ako sú filtre a predfiltre, ionizačné kocky, odvápňovače alebo BIO esenciálne oleje najvyššej kvality.

Hlavným cieľom spoločnosti je poskytovať tuzemským, ale aj zahraničným zákazníkom komplexné služby a kvalitné produkty za účelom prevencie a ochrany zdravia. Našimi zákazníkmi sú tí, ktorí chcú zvýšiť štandard svojho prostredia a chrániť tak svoje zdravie každý deň. 

Tieto, ale aj ďalšie inovatívne produkty sa našim zákazníkom budeme snažiť prinášať odborne s náležitou informačnou kvalitou a poskytnúť k nej maximálnu technickú podporu a plniť tak našu víziu odlišnosti v kvalite a poskytovaných službách.

 

Komplexný balík služieb v oblasti germicídnych žiaričov

Poradenstvo v oblasti dezinfekcie UV-C žiarením a aplikácie germicídnych žiaričov PROLUX G®:

Vďaka priamej technickej podpore od výrobcu a možnosti zdieľania jeho informačných zdrojov vieme odborne a kvalifikovane poskytnúť všetky náležité informácie o dezinfekcií UV-C žiarením a germicídnych žiaričoch obchodnej značky PROLUX G®.

Technická podpora v rámci germicídnych žiaričov PROLUX G®:

Aj napriek pomerne krátkej, no o to aktívnejšej existencii obchodnej značky PRIMIOCARE vieme, že každý zákazník má špecifické požiadavky. Vďaka nášmu zákaznícky orientovanému prístupu a širokému portfóliu germicídnych žiaričov vieme každému zákazníkovi poskytnúť riešenie na mieru počnúc domácnosťami, vzdelávacími inštitúciami, výrobnými spoločnosťami cez ubytovacie zariadenia, až po efektívnu a bezpečnú dezinfekciu priestorov čističiek odpadových vôd.

Distribúcia:

Pre zákazníkov, ktorí vedia o aký produkt majú záujem máme zriadený prehľadný e-shopový systém s rýchlymi dodacími termínmi. Naším zákazníkom vieme ponúknuť osobný odber priamo v mieste sídla firmy, ale aj rýchlu prepravu prostredníctvom zmluvnej kuriérskej služby. Zaručene vieme pokryť všetky požiadavky našich zákazníkov vďaka viac ako 170 typom germicídnych žiaričov obchodnej značky PROLUX G®.

Inštalácia:

Pomocou pri výbere správneho produktu pre zákazníka naša práca ani zďaleka nekončí. V rámci vízie spoločnosti PRIMIO, s. r. o. poskytujeme všetkým zákazníkom aj možnosť inštalácie germicídnych žiaričov. Zákazníkov, ktorí nám dali príležitosť chceme týmto krokom odbremeniť od ďalších povinností spojených s ich uvedením do prevádzky a zároveň zefektívniť čas dodávky našich produktov od ich zakúpenia až po odborné uvedenie do prevádzky.

Záručný a pozáručný servis:

Pre správnu a dlhodobú funkciu germicídnych žiaričov obchodnej značky PROLUX G® je potrebné zariadenia udržiavať v zodpovedajúcom technickom stave aj po skončení ich záručnej doby. Práve v tejto fáze u mnohých predajcov ich služby končia alebo sú značné limitované. Spoločnosť PRIMIO, s. r. o. chce byť Vašim partnerom aj počas celého životného cyklu týchto produktov od ich zakúpenia až po likvidáciu starých alebo nefunkčných germicídnch žiaričov a ich komponentov.
 

Sme certifikovaný a autorizovaný predajca

Naša spoločnosť je autorizovaným obchodným a servisným zástupcom firmy NEXA, s.r.o.. Sme tiež držitelia osvedčenia o preverení školenia a skúške pre inštalácie germicídnych žiaričov PROLUX G®, prevedené v zmysle PK ISO 9001-2015 a nariadení vlády Slovenskej republiky č.410 z 15. augusta 2007.

Osvedčenie oprávňuje na nasledovné činnosti:

  • Montáž, obsluhu a kontrolu germicídnych žiaričov PROLUX G®.

  • Meranie a vyhodnocovanie intenzity umelého, optického, koherentného a neionizujúceho žiarenia UVC 253,7 nm v zmysle metodiky systému PK ISO 9001-2015.

  • Obsluhu a kontrolu germicídnych žiaričov PROLUX G®.

  • Prevádzať školenia zamestnancov a pracovníkov v zmysle nariadenia vlády č.410 Z.z..

 

Produkty pre zlepšenie kvality a čistoty vzduchu

Poradenstvo v oblasti zvýšenia kvality a čistoty vzduchu v interiéroch budov:

Nezáleží na tom, či sa jedná o otázku čistoty vzduchu, zvýšenej vlhkosti alebo naopak suchý a dráždivý vzduch počas vykurovaciaho obdobia. Chcete si u Vás doma alebo vo firme spríjemniť prostredie? Ani to pre nás nie je problémom . Kvalitné a 100 % BIO esenciálne oleje Vám túto požiadavku splnia bez kompromisov.

Technická podpora pre produkty Stadler Form:

Každá kancelária, open office, čakáreň, učebňa, obývačka či kuchyňa je niečím špecifická a odlišná. Vďaka širokému balíku produktov spoločnosti Stadler Form vieme našim zákazníkom odborne a vecne poradiť v oblasti otázok kvality vzduchu a nasmerovať Vás k optimálnej voľbe. V prípade otázok sme Vám k dispozícii aj prostredníctvom nášho webového chatu, kde s Vami vieme rýchlo a pružne komunikovať.

Distribúcia:

Všetky naše produkty nájdete prehľadne zoradené spolu z ich technickými špecifikáciami na našom e-shope. Aj keď sme naše portfólio rozšírili o ďalších 100 produktov nákup u nás je prehľadný, rýchly s viacerými možnosťami platieb. Produkty obchodnej značky Stadler Form bežne distribujeme od 3 do 5 pracovných dní.

Záručný a pozáručný servis:

Pre produkty Stadler Form, pre ktoré platí 24 mesačná záručná doba je zriadená služba Pick & Return, vďaka ktorej je vyzdvihnutie výrobku a dovoz v rámci záruky bezplatný. Stačí vyplniť reklamčný formulár na stránke https://www.stadlerform.sk/servis/ . Servisné stredisko pre produkty Stadler Form Vám zabezpečí kuriera a zašle termín vyzdvihnutia. Opravený produkt Vám bude následne doručený na adresu, ktorú ste uviedli v reklamačnom formulári. Produkt tak stačí len kvalitne zabaliť, aby sa predišlo jeho znehodnoteniu počas prepravy.

Pokiaľ sa pre Vami zakúpené produkty Stadler Form už skončila 24 mesačná záručná doba, máte ich možnosť poslať priamo na servisné stredisko spolu s popisom chyby a kontaktnými údajmi. Po diagnostike Vám servisné stredisko vystaví cenovú ponuku na opravu, ktorá sa následne zrealizuje iba po Vašom odsúhlasení.

Prázdny

PrimioCare - Na zdraví záleží

Prázdny

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...