O spoločnosti

PRIMIO, s. r. o. je moderná a dynamická technicko–obchodná spoločnosť, ktorá zabezpečuje komplexné služby v oblasti dezinfekcie priestorov UV-C technológiou. Obchodná značka PRIMIOCARE vznikla za účelom poskytovania vyššej formy starostlivosti o zdravie ľudí v obzvlášť náročnom období koronakrízy.

V prvotnej fáze je predsavzatím spoločnosti distribúcia moderných, cenovo dostupných a najmä kvalitných germicídnych žiaričov obchodnej značky PROLUX G® k malým a stredným podnikom, zariadeniam, ako aj jednotlivcom. Našou snahou je propagovať túto bezpečnú a efektívnu technológiu širokej verejnosti tak, aby mal každý možnosť využívať tieto dvomi desaťročiami overené produkty z oblasti lekárstva a medicíny.

V ďalšej fáze rastu je našou víziou rozšíriť portfólio produktov o moderné, pokrokové a bezpečné riešenia pre zlepšenie kvality zdravia človeka s náležitou odbornosťou a informačnou kvalitou. Hlavným cieľom spoločnosti je tak poskytovať tuzemským, ale aj zahraničným zákazníkom komplexné služby a kvalitné produkty za účelom prevencie a ochrany zdravia.

 

Komplexný balík služieb

Poradenstvo v oblasti dezinfekcie UV-C žiarením a aplikácie germicídnych žiaričov PROLUX G®:

Vďaka priamej technickej podpore od výrobcu a možnosti zdieľania jeho informačných zdrojov vieme odborne a kvalifikovane poskytnúť všetky náležité informácie o dezinfekcií UV-C žiarením a germicídnych žiaričoch obchodnej značky PROLUX G®.

Technická podpora v rámci germicídnych žiaričov PROLUX G®:

Aj napriek pomerne krátkej, no o to aktívnejšej existencii obchodnej značky PRIMIOCARE vieme, že každý zákazník má špecifické požiadavky. Vďaka nášmu zákaznícky orientovanému prístupu a širokému portfóliu germicídnych žiaričov vieme každému zákazníkovi poskytnúť riešenie na mieru počnúc domácnosťami, vzdelávacími inštitúciami, výrobnými spoločnosťami cez ubytovacie zariadenia, až po efektívnu a bezpečnú dezinfekciu priestorov čističiek odpadových vôd.

Distribúcia:

Pre zákazníkov, ktorí vedia o aký produkt majú záujem máme zriadený prehľadný e-shopový systém s rýchlymi dodacími termínmi. Naším zákazníkom vieme ponúknuť osobný odber priamo v mieste sídla firmy, ale aj rýchlu prepravu prostredníctvom zmluvnej kuriérskej služby. Zaručene vieme pokryť všetky požiadavky našich zákazníkov vďaka viac ako 170 typom germicídnych žiaričov obchodnej značky PROLUX G®.

Inštalácia:

Pomocou pri výbere správneho produktu pre zákazníka naša práca ani zďaleka nekončí. V rámci vízie spoločnosti PRIMIO, s. r. o. poskytujeme všetkým zákazníkom aj možnosť inštalácie germicídnych žiaričov. Zákazníkov, ktorí nám dali príležitosť chceme týmto krokom odbremeniť od ďalších povinností spojených s ich uvedením do prevádzky a zároveň zefektívniť čas dodávky našich produktov od ich zakúpenia až po odborné uvedenie do prevádzky.

Záručný a pozáručný servis:

Pre správnu a dlhodobú funkciu germicídnych žiaričov obchodnej značky PROLUX G® je potrebné zariadenia udržiavať v zodpovedajúcom technickom stave aj po skončení ich záručnej doby. Práve v tejto fáze u mnohých predajcov ich služby končia alebo sú značné limitované. Spoločnosť PRIMIO, s. r. o. chce byť Vašim partnerom aj počas celého životného cyklu týchto produktov od ich zakúpenia až po likvidáciu starých alebo nefunkčných germicídnch žiaričov a ich komponentov.

 

Sme certifikovaný a autorizovaný predajca

Naša spoločnosť je autorizovaným obchodným a servisným zástupcom firmy NEXA, s.r.o.. Sme tiež držitelia osvedčenia o preverení školenia a skúške pre inštalácie germicídnych žiaričov PROLUX G®, prevedené v zmysle PK ISO 9001-2015 a nariadení vlády Slovenskej republiky č.410 z 15. augusta 2007.

Osvedčenie oprávňuje na nasledovné činnosti:

  • Montáž, obsluhu a kontrolu germicídnych žiaričov PROLUX G®.

  • Meranie a vyhodnocovanie intenzity umelého, optického, koherentného a neionizujúceho žiarenia UVC 253,7 nm v zmysle metodiky systému PK ISO 9001-2015.

  • Obsluhu a kontrolu germicídnych žiaričov PROLUX G®.

  • Prevádzať školenia zamestnancov a pracovníkov v zmysle nariadenia vlády č.410 Z.z..

 

Naši partneri

Nexa, s.r.o

Moderná spoločnosť, ktorá sa zaoberá výrobou germicídnych žiaričov PROLUX G®, servisom zdravotníckej techniky a dodávkou špeciálnych svetelných zdrojov pre zdravotníctvo.

www.nexa.eu

Prázdny

PrimioCare - Na zdraví záleží

Prázdny

Táto stránka používa cookies

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...

  • Dôležité Vyžadované pre správne fungovanie stránky
  • Nastavenia Používajú sa na ukladanie Vašich nastavení
  • Analytika Používajú sa na analýzu návštevnosti
  • Personalizácia Používajú sa na personalizáciu obsahu
  • Marketing Používajú sa na reklamu a marketingové účely