Smart Life

Volcano Technology Limited

Stiahnite si aplikáciu Smart Life pre svoju preferovanú platformu prostredníctvom linkov nižšie.

Potrebujete poradiť?

V prípade, že si neviete rady s inštaláciou alebo nastavením aplikácie, neváhajte nás kontaktovať prostredníctvom e-mailu: podpora@primocare.sk

Prepojte Rogerov so svojim smartfónom

Pomocou aplikácie Smart Life - Smart Living môžete pohodlne obsluhovať a ovládať Vaše domáce inteligentné zariadenia. Roger alebo Roger Big stačí iba pridať do tejto aplikácie a ihneď môžete prehľadne ovládať alebo kontrolovať kvalitu vzduchu u Vás doma.

Stiahnite si aplikáciu Smart Life

Základným krokom je stiahnutie aplikácie z App Store alebo cez Google Play do Vášho zariadenia, jej inštalácia a následne vytvorenie účtu.

Ak máte aplikáciu nainštalovanú, otvore ju a vytvorte si v nej nový užívateľský účet. Ak takýto účet už máte zriadený, prihláste sa použitím Vašich existujúcich prihlasovacích údajov.

V úvode registrácie si zvolte krajinu a zadajte Vašu e-mailovú adresu.

Na zadanú e-mailovú adresu Vám bude zaslaný overovací kód, ktorý vložíte do aplikácie. Následne si vytvorte vlastné heslo. Po korektnom vykonaní týchto krokov môžete aplikáciu Smart Life – Smart Living plnohodnotne využívať.

Uistite sa, že pripojenie WiFi, Bluetooth a lokalizačná služba sú vo Vašom zariadení aktívne. Následne vyberte sieť Wi-Fi, ktorú chcete použiť pre pripojenie zariadenia.

Zapojte Roger / Roger Big do elektrickej zásuvky a zapnite ho.

LED dióda nad tlačidlom WiFi by mala blikať. Ak táto LED dióda nebliká, je potrebné stlačiť a podržať tlačidlo WiFi na cca. 3 sekundy. V prípade, ak nie sú aktívne žiadné tlačidlá, dotknite sa ovládacieho panela na vrchu zariadenia a tlačidlá sa rozsvietia.

V prípade, že sa Roger /  Roger Big v aplikácií objaví automaticky, kliknite na  «Go to add».

Ak sa Roger / Roger Big nezobrazí automaticky, kliknite na «+». Tlačidlo je umiestnené v pravom hornom rohu hlavnej ponuky.

Z menu na ľavej strane vyberte « Small Home Appliances », potom posuňte zobrazenie nadol, kým sa zariadenie nezobrazí pod nadpisom „Surroundings“. Vyberte možnosť „Air Purifier (Wi-Fi)“. Ďalej postupujte podľa pokynov na obrazovke.

V prípade, že sa na Vašom zariadení zobrazí nasledujúca výzva: Poskytnite svojmu smartfónu prístup k polohe Vášho zariadenia, v nastaveniach «Settings» je potrebné túto požiadavku povoliť.

Vyberte sieť WLAN 2,4 GHz a priháste sa do nej potrebným heslom.

Je potrebné, aby Roger / Roger Big bol pred vytvorením pripojenia v režime párovania. Za týmto účelom je potrebné skontrolovať, či LED dióda nad tlačidlom WiFi bliká. Akonáhle LED dióda začne blikať, je potrebné kliknúť na «Next» a potom «Continue».

Ak sa Bluetooth nepripojí automaticky, zaškrtnite políčko vedľa položky Roger / Roger Big a kliknite na tlačidlo «+» vedľa položky «Bluetooth device».

Opätovne zadajte svoje prihlasovacie údaje do siete WiFi spolu s potrebným heslom pre prihlásenie.

Keď sa začne proces párovania už po niekoľkých sekundách LED dióda nad tlačidlom WiFi prestane blikať a rozsvieti sa. Roger / Roger Big teraz signalizuje, že bol nájdený aplikáciou Smart Life – Smart Living. Po vytvorení WiFi pripojenia  sa proces skompletizuje na 100%.

Blahoželáme, zvládli ste to. Do aplikácie Smart Life – Smart Living bol práve pridaný Roger / Roger Big. Všetky funkcie tohto zariadenia teraz môžete využívať aj pomocou tejto aplikácie, ktorá navyše disponuje možnosťou nastavenia rodičovskej zámky pre deaktiváciu tlačidiel na samotnom zariadení.

Prázdny
Prázdny

Používame cookies, aby sme návštevníkom poskytli čo najväčšie pohodlie pri používaní tejto stránky. Viac info...